Tohle je náš tým

Digitální svět je náš svět. Držte se nás a neztratíte se.

Otto Sixtus Libal

CEO & Co-founder

Dohlíží na kvalitu a včasné odevzdávání výstupů a zaručuje spokojenost všech stran. Má zkušeností z freelance prostředí, digitálních agentur a rozjíždění úspěšného proptech startupu. Ví, jak dnešní digitální doba funguje a co je potřeba pro to, aby výstup práce splňoval všechna očekávání.

Arnie Neurad

Web Developer

Ví, jak mají navržená řešení pro web vypadat v praxi a vždy je posune o level výš. Díky studiu v Dánsku a spolupráci s Evropským parlamentem dokáže v digitálním prostředí propojit očekávanou estetiku a plynulost s výkonností a spolehlivostí.

Alex Studnička

Software Engineer & iOS Developer

San Francisco a iOS. Tělem i duší. Vytvoří jakoukoliv mobilní aplikaci bez sebemenšího problému. Díky zkušenostem ze zakládání startupu v Las Vegas i v Praze pohodlně přesahuje kvalitou i nasazením 3členný tým.

Jaromír Drkal

Project Manager & Photographer

Na fotografiích i ve videu zachytí sílu okamžiku a z jakéhokoliv produktu udělá výjimečný objekt. Tvoří umělecké, reportážní i marketingově funkční snímky. Podílí se na kreativních nápadech s dalšími členy týmu.

Hana Kopsová

Marketing Specialist

Profesionál na výkonnostní on-line marketing. Perfektně zacílí a nastaví PPC kampaně na sociálních sítích i ve vyhledávačích. Posbírá potřebná data, vytvoří z nich expertní analýzu a výstup k sociologickému zpracování a detailnějšímu specifikování kampaně.

Tereza Dvořáková

Content Specialist

Jako specialistka na obsahový marketing spolupracuje s předními českými značkami. Sestaví promyšlenou marketingovou strategii, vymyslí obsah na sociální sítě i jakékoliv jiné kanály a postará se o veškerý copywriting. Perfektně se vcítí do cílové skupiny a trefnými texty prodá v podstatě cokoliv.

Napište nám a domluvíme si schůzku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které budou užity pouze ke zpětné vazbě na váš dotaz.

Děkujeme za zprávu! Co nejdříve se vám ozveme.